Ons team

Ons enthousiast en gemotiveerd team heeft passie voor de zorg. Zij weten uit eigen ervaring hoe belangrijk, maar ook hoe moeilijk, het is om te zorgen voor een snelle en kwalitatieve invulling van veel functies in de zorg. Ons team verbindt de arbeidsmarkt met de zorgsector en staat altijd klaar om u te ontzorgen en op tijd te voorzien van de juiste zorgprofessionals.

Zij wachten niet totdat er een (niet of moeilijk in te vullen) vacature ontstaat, maar zoeken proactief naar talent. In onze talentbase leggen we de opleiding en ervaring, maar ook de persoonlijke wensen van onze kandidaten zorgvuldig vast. Zoals ook hun employability, competenties en persoonlijkheidsprofiel, welke met behulp van valide assessments inzichtelijk gemaakt worden. Deze complete persoonsprofielen vormen de basis voor de zoektocht naar een geschikte nieuwe functie, tijdelijk of vast. Door het opbouwen van deze talentpool kan ons team u snel in contact brengen met gemotiveerde zorgprofessionals die hun ambitie in uw organisatie waar kunnen maken.

Ramon van der Stelt – Managing Partner
r.vanderstelt@bewellprofs.nl
Be Well
Arthur Pechholt  – Algemeen directeur
a.pechholt@bewellprofs.nl
Be Well
Robin van Lieshout – Talent Manager
r.vanlieshout@bewellprofs.nl
Be Well
Lidy Ubaghs – Talent Manager
l.ubaghs@bewellprofs.nl
Be Well
Priscilla Jarec – Talent Manager
p.jarec@bewellprofs.nl
Fedoua Kabbaj Business Manager
f.kabbaj@bewellprofs.nl
Be Well
Milou Stalman HR Consulent
m.stalman@bewellprofs.nl
Be Well
Steef Mennens Controller
s.mennens@bewellprofs.nl

Vacatures voor hoogopgeleide zorgprofessionals in Limburg.

vacatures Limburg

Vacatures voor hoogopgeleide zorgprofessionals in Brabant.

vacatures Brabant

De juiste professional voor uw organisatie.

Uw wensprofiel

Volg ons op: